Harita

 Mirny Havaalanı

Mirny Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Mirny Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Mirny Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Mirny Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Mirny Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Mirny havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Mirny havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Mirny Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Mirny Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Mirny Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Mirny uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Mirny Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Mirny şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Mirny şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Mirny yakınındaki havaalanları

 Mirny şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Mirny Havaalanı

Adres:
Airport Mirny,
Republic of Sakha (Yakutia),
678170,
Russia

Telefon:+7 (0)411 3632390, 3632030
Faks:+7 (0)411 3632199, 3645487

Sahibi:
Alrosa Company Lty., Mirny Air Enterprise

 Konum Bilgileri

Boylam:114° 2' 0'' E
Enlem:62° 31' 59'' N
IATA kodu:MJZ
ICAO kodu:UERR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.