Harita

 Mamuju Havaalanı

Mamuju Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Mamuju Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Mamuju Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Mamuju Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Mamuju Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Mamuju havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Mamuju havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Mamuju Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Mamuju Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Mamuju Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Mamuju uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Mamuju Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Mamuju şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Mamuju şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Mamuju yakınındaki havaalanları

 Mamuju şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Mamuju Havaalanı
Telefon:+62 (426) 22269
Faks:+62 (426) 22269

Sahibi:
UPT Ditjen Hubud Kelas IV

 Konum Bilgileri

Boylam:118° 53' 42'' E
Enlem:2° 40' 43'' S
IATA kodu:MJU
ICAO kodu:WAAJ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.