Harita

 Mytilene Havaalanı

Mytilene Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Mytilene Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Mytilene Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Mytilene Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Mytilene Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Mytilene havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Mytilene havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Mytilene Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Mytilene Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Mytilene Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Mytilene uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Mytilene Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Mytilene şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Mytilene şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Mytilene yakınındaki havaalanları

 Mytilene şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Mytilene Havaalanı

Adres:
Kavetsou 44,
811 00 Mytilene,
GREECE

Telefon:+30 (0)2251 038700
Faks:+30 (0)2251 061730

Web Sitesi:

Sahibi:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:26° 35' 57'' E
Enlem:39° 3' 21'' N
IATA kodu:MJT
ICAO kodu:LGMT

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.