Harita

 Majunga Havaalanı

Majunga Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Majunga Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Majunga Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Majunga Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Majunga Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Majunga havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Majunga havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Majunga Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Majunga Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Majunga Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Majunga uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Majunga Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Majunga şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Majunga şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Majunga yakınındaki havaalanları

 Majunga şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Majunga Havaalanı

Adres:
BP 287,
Majunga,
REPUBLIC OF MADAGASCAR

Telefon:+261 (0)2118

 Konum Bilgileri

Boylam:46° 21' 11'' E
Enlem:15° 39' 56'' S
IATA kodu:MJN
ICAO kodu:FMNM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.