Harita

 Mosjoen Kjaerstad Havaalanı

Mosjoen Kjaerstad Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Mosjoen Kjaerstad Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Mosjoen Kjaerstad Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Mosjoen Kjaerstad Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Mosjoen Kjaerstad Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Mosjoen Kjaerstad havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Mosjoen Kjaerstad havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Mosjoen Kjaerstad Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Mosjoen Kjaerstad Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Mosjoen Kjaerstad Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Mosjoen Kjaerstad uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Mosjoen Kjaerstad Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Mosjoen Kjaerstad şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Mosjoen Kjaerstad şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Mosjoen Kjaerstad yakınındaki havaalanları

 Mosjoen Kjaerstad şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Mosjoen Kjaerstad Havaalanı

Adres:
Avinor,
Mosjøen Airport,
Kjærstad,
8658 Mosjøen,
NORWAY

Telefon:+47 (0)67 033330
Faks:+47 (0)67 033331

Web Sitesi:

Sahibi:
Avinor AS

 Konum Bilgileri

Boylam:13° 12' 53'' E
Enlem:65° 47' 2'' N
IATA kodu:MJF
ICAO kodu:ENMS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.