Harita

 Maiduguri Havaalanı

Maiduguri Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Maiduguri Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Maiduguri Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Maiduguri Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Maiduguri Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Maiduguri havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Maiduguri havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Maiduguri Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Maiduguri Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Maiduguri Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Maiduguri uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Maiduguri Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Maiduguri şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Maiduguri şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Maiduguri yakınındaki havaalanları

 Maiduguri şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Maiduguri Havaalanı

Adres:
Maiduguri,
NIGERIA

 Konum Bilgileri

Boylam:13° 4' 5'' E
Enlem:11° 50' 39'' N
IATA kodu:MIU
ICAO kodu:DNMA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.