Harita

 Managua Havaalanı

Managua Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Managua Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Managua Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Managua Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Managua Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Managua havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Managua havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Managua Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Managua Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Managua Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Managua uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Managua Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Managua şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Managua şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Managua yakınındaki havaalanları

 Managua şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Managua Havaalanı

Adres:
Aptdo 5179,
Managua DN,
NICARAGUA,
KM 11 Carretera Norte,
Managua DN,
NICARAGUA

Telefon:+505 (0)2 331624

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:86° 10' 6'' W
Enlem:12° 8' 27'' N
IATA kodu:MGA
ICAO kodu:MNMG

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.