Harita

 Mexico City Juarez Uluslararası Havaalanı

Mexico City Juarez Uluslararası Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Mexico City Juarez Uluslararası Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Mexico City Juarez Uluslararası Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Mexico City Juarez Uluslararası Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Mexico City Juarez Uluslararası Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Mexico City Juarez Uluslararası havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Mexico City Juarez Uluslararası havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Mexico City Juarez Uluslararası Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Mexico City Juarez Uluslararası Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Mexico City Juarez Uluslararası Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Mexico City Juarez Uluslararası uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Mexico City Juarez Uluslararası Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Mexico şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Mexico şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Mexico City Juarez Uluslararası yakınındaki havaalanları

 Mexico City Juarez Uluslararası şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Mexico City Juarez Uluslararası Havaalanı

Adres:
Capitán Carlos Léon,
s/n Colonia Peñón de los Baños,
Delegacion Venustiano Carranza,
CP 15620 Mexico DF,
MEXICO

Telefon:+52 (01)55 24822400
Faks:+52 (01)55 57848802

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:99° 4' 22'' W
Enlem:19° 26' 7'' N
IATA kodu:MEX
ICAO kodu:MMMX

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.