Harita

 Medan Havaalanı

Medan Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Medan Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Medan Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Medan Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Medan Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Medan havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Medan havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Medan Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Medan Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Medan Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Medan uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Medan Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Medan şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Medan şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Medan yakınındaki havaalanları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Medan Havaalanı

Adres:
Bandara Polonia,
Medan 20157,
N Sumatra,
INDONESIA

Telefon:+62 (61) 4565777
Faks:+62 (61) 4561800

Web Sitesi:

Sahibi:
Angkasa Pura II

 Konum Bilgileri

Boylam:98° 40' 22'' E
Enlem:3° 33' 39'' N
IATA kodu:MES
ICAO kodu:WIMM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.