Harita

 Medine Havaalanı

Medine Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Medine Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Medine Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Medine Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Medine Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Medine havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Medine havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Medine Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Medine Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Medine Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Medine uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Medine Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Medine şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Medine şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Medine yakınındaki havaalanları

 Medine şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Medine Havaalanı

Adres:
Madinah,
KINGDOM OF SAUDI ARABIA

Telefon:+966 (0)4 8420000

 Konum Bilgileri

Boylam:39° 43' 15'' E
Enlem:24° 32' 42'' N
IATA kodu:MED
ICAO kodu:OEMA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.