Harita

 Mar Del Plata Havaalanı

Mar Del Plata Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Mar Del Plata Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Mar Del Plata Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Mar Del Plata Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Mar Del Plata Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Mar Del Plata havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Mar Del Plata havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Mar Del Plata Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Mar Del Plata Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Mar Del Plata Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Mar Del Plata uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Mar Del Plata Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Mar Del Plata şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Mar Del Plata şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Mar Del Plata yakınındaki havaalanları

 Mar Del Plata şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Mar Del Plata Havaalanı

Adres:
Ruta Nacional no 2,
km 398.5,
7600 Mar del Plata,
ARGENTINA

Telefon:+54 (0)223 4785811

 Konum Bilgileri

Boylam:57° 34' 19'' W
Enlem:37° 56' 4'' S
IATA kodu:MDQ
ICAO kodu:SAZM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.