Harita

 Mandalay Havaalanı

Mandalay Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Mandalay Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Mandalay Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Mandalay Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Mandalay Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Mandalay havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Mandalay havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Mandalay Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Mandalay Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Mandalay Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Mandalay uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Mandalay Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Mandalay şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Mandalay şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Mandalay yakınındaki havaalanları

 Mandalay şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Mandalay Havaalanı

Adres:
Tada-U,
Mandalay,
MYANMAR

Telefon:+95 (0)2 87301

 Konum Bilgileri

Boylam:95° 58' 41'' E
Enlem:21° 42' 7'' N
IATA kodu:MDL
ICAO kodu:VYCZ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.