Harita

 Maribor Havaalanı

Maribor Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Maribor Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Maribor Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Maribor Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Maribor Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Maribor havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Maribor havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Maribor Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Maribor Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Maribor Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Maribor uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Maribor Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Maribor şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Maribor şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Maribor yakınındaki havaalanları

 Maribor şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Maribor Havaalanı

Adres:
Letaliska Cesta 10,
62312 Orehova Vas-Slivnica,
SLOVENIA

Telefon:+386 (0)62 691541

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:15° 41' 9'' E
Enlem:46° 28' 44'' N
IATA kodu:MBX
ICAO kodu:LJMB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.