Harita

 Masbate Havaalanı

Masbate Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Masbate Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Masbate Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Masbate Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Masbate Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Masbate havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Masbate havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Masbate Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Masbate Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Masbate Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Masbate uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Masbate Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Masbate şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Masbate şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Masbate yakınındaki havaalanları

 Masbate şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:123° 37' 45'' E
Enlem:12° 22' 9'' N
IATA kodu:MBT
ICAO kodu:KMBT

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.