Harita

 Mmabatho Havaalanı

Mmabatho Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Mmabatho Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Mmabatho Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Mmabatho Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Mmabatho Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Mmabatho havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Mmabatho havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Mmabatho Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Mmabatho Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Mmabatho Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Mmabatho uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Mmabatho Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Mmabatho şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Mmabatho şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Mmabatho yakınındaki havaalanları

 Mmabatho şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Mmabatho Havaalanı

Adres:
Private Bag X2036,
Mmabatho 2735,
Bophuthatswana,
SOUTH AFRICA

Telefon:+27 (0)18 3851130

 Konum Bilgileri

Boylam:25° 32' 53'' E
Enlem:25° 47' 53'' S
IATA kodu:MBD
ICAO kodu:FAMM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.