Harita

 Mombasa Havaalanı

Mombasa Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Mombasa Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Mombasa Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Mombasa Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Mombasa Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Mombasa havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Mombasa havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Mombasa Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Mombasa Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Mombasa Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Mombasa uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Mombasa Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Mombasa şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Mombasa şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Mombasa yakınındaki havaalanları

 Mombasa şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Mombasa Havaalanı

Adres:
PO Box 93904,
Mombasa,
KENYA

Telefon:+254 (0)41 433211

 Konum Bilgileri

Boylam:39° 35' 35'' E
Enlem:4° 1' 53'' S
IATA kodu:MBA
ICAO kodu:HKMO

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.