Harita

 Longyearbyen Havaalanı

Longyearbyen Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Longyearbyen Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Longyearbyen Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Longyearbyen Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Longyearbyen Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Longyearbyen havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Longyearbyen havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Longyearbyen Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Longyearbyen Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Longyearbyen Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Longyearbyen uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Longyearbyen Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Longyearbyen şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Longyearbyen şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Longyearbyen yakınındaki havaalanları

 Longyearbyen şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Longyearbyen Havaalanı

Adres:
Avinor,
Svalbard Airport,
Longyear,
N-9170 Longyearbyen,
NORWAY

Telefon:+47 (0)67 035400
Faks:+47 (0)67 035401

Web Sitesi:

Sahibi:
Avinor AS

 Konum Bilgileri

Boylam:15° 27' 56'' E
Enlem:78° 14' 45'' N
IATA kodu:LYR
ICAO kodu:ENSB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.