Harita

 Luksor Havaalanı

Luksor Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Luksor Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Luksor Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Luksor Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Luksor Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Luksor havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Luksor havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Luksor Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Luksor Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Luksor Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Luksor uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Luksor Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Luksor şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Luksor şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Luksor yakınındaki havaalanları

 Luksor şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Luksor Havaalanı

Adres:
Luxor,
EGYPT

Telefon:+20 (0)95 2374655
Faks:+20 (0)95 2320825

Web Sitesi:

Sahibi:
EAC (Egyptian Airports Company)

 Konum Bilgileri

Boylam:32° 42' 27'' E
Enlem:25° 40' 23'' N
IATA kodu:LXR
ICAO kodu:HELX

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.