Harita

 Lhasa Gonggar Havaalanı

Lhasa Gonggar Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Lhasa Gonggar Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Lhasa Gonggar Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Lhasa Gonggar Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Lhasa Gonggar Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Lhasa Gonggar havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Lhasa Gonggar havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Lhasa Gonggar Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Lhasa Gonggar Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Lhasa Gonggar Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Lhasa Gonggar uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Lhasa Gonggar Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Lhasa şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Lhasa şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Lhasa Gonggar yakınındaki havaalanları

 Lhasa Gonggar şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Lhasa Gonggar Havaalanı

Adres:
Gonggar County,
Lhasa 850050,
Tibet,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Telefon:+86 (0)891 6246011

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:90° 54' 42'' E
Enlem:29° 17' 52'' N
IATA kodu:LXA
ICAO kodu:ZULS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.