Harita

 Lviv Havaalanı

Lviv Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Lviv Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Lviv Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Lviv Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Lviv Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Lviv havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Lviv havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Lviv Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Lviv Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Lviv Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Lviv uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Lviv Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Lviv şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Lviv şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Lviv yakınındaki havaalanları

 Lviv şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Lviv Havaalanı

Adres:
Civil Aviation Airport,
Lubinska str.168 ,
Lviv,
79040 UKRAINE

Telefon:+38 (0)32 2298112
Faks:+38 (0)32 2298016

Web Sitesi:

Sahibi:
DP International Airport Lviv

 Konum Bilgileri

Boylam:23° 57' 21'' E
Enlem:49° 48' 45'' N
IATA kodu:LWO
ICAO kodu:UKLL

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.