Harita

 Lusaka Havaalanı

Lusaka Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Lusaka Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Lusaka Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Lusaka Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Lusaka Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Lusaka havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Lusaka havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Lusaka Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Lusaka Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Lusaka Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Lusaka uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Lusaka Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Lusaka şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Lusaka şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Lusaka yakınındaki havaalanları

 Lusaka şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Lusaka Havaalanı

Adres:
National Airports Corporation Ltd,
PO Box 30175,
10101 Lusaka International Airport,
ZAMBIA

Telefon:+260 (0)1 271044

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:28° 26' 59'' E
Enlem:15° 19' 45'' S
IATA kodu:LUN
ICAO kodu:FLLS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.