Harita

 Lugano Havaalanı

Lugano Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Lugano Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Lugano Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Lugano Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Lugano Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Lugano havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Lugano havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Lugano Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Lugano Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Lugano Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Lugano uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Lugano Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Lugano şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Lugano şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Lugano yakınındaki havaalanları

 Lugano şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Lugano Havaalanı

Adres:
via Aeroporto,
CH-6982 Agno,
SWITZERLAND

Telefon:+41 (0)91 6101111
Faks:+41 (0)91 6101100

Web Sitesi:

Sahibi:
Lugano Airport Ltd.

 Konum Bilgileri

Boylam:8° 54' 31'' E
Enlem:46° 0' 9'' N
IATA kodu:LUG
ICAO kodu:LSZA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.