Harita

 Lukla Havaalanı

Lukla Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Lukla Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Lukla Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Lukla Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Lukla Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Lukla havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Lukla havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Lukla Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Lukla Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Lukla Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Lukla uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Lukla Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Lukla şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Lukla şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Lukla yakınındaki havaalanları

 Lukla şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:86° 43' 59'' E
Enlem:27° 40' 59'' N
IATA kodu:LUA
ICAO kodu:VNLK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.