Harita

 Sumburgh Shetland Havaalanı

Sumburgh Shetland Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Sumburgh Shetland Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Sumburgh Shetland Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Sumburgh Shetland Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Sumburgh Shetland Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Sumburgh Shetland havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Sumburgh Shetland havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Sumburgh Shetland Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Sumburgh Shetland Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Sumburgh Shetland Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Sumburgh Shetland uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Sumburgh Shetland Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Sumburgh şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Sumburgh şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Sumburgh Shetland yakınındaki havaalanları

 Sumburgh Shetland şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Sumburgh Shetland Havaalanı

Adres:
Sumburgh Airport,
Virkie,
Shetland Isles,
ZE3 9JP,
UNITED KINGDOM

Telefon:+44 (0)1950 460654
Faks:+44 (0)1950 460218

Web Sitesi:

Sahibi:
Highlands and Islands Airports Limited

 Konum Bilgileri

Boylam:1° 17' 35'' W
Enlem:59° 52' 51'' N
IATA kodu:LSI
ICAO kodu:EGPB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.