Harita

 Leros Havaalanı

Leros Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Leros Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Leros Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Leros Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Leros Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Leros havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Leros havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Leros Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Leros Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Leros Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Leros uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Leros Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Leros şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Leros şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Leros yakınındaki havaalanları

 Leros şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Leros Havaalanı

Adres:
85400 Leros,
GREECE

Telefon:+30 (0)22470 22275
Faks:+30 (0)22470 28275

Web Sitesi:

Sahibi:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:26° 48' 1'' E
Enlem:37° 11' 5'' N
IATA kodu:LRS
ICAO kodu:LGLE

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.