Harita

 Liepaya Havaalanı

Liepaya Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Liepaya Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Liepaya Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Liepaya Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Liepaya Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Liepaya havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Liepaya havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Liepaya Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Liepaya Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Liepaya Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Liepaya uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Liepaya Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Liepaya şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Liepaya şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Liepaya yakınındaki havaalanları

 Liepaya şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Liepaya Havaalanı

Adres:
Lidostas street 8,
Liepajas distrct,
Grobina ,
LV-3430,
LATVIA

Telefon:+371 (0)6 3407592
Faks:+371 (0)6 3407592

Web Sitesi:

Sahibi:
"Aviacompany "Liepaja"" LTD

 Konum Bilgileri

Boylam:21° 6' 0'' E
Enlem:56° 31' 0'' N
IATA kodu:LPX
ICAO kodu:EVLA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.