Harita

 Lappeenranta Havaalanı

Lappeenranta Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Lappeenranta Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Lappeenranta Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Lappeenranta Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Lappeenranta Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Lappeenranta havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Lappeenranta havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Lappeenranta Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Lappeenranta Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Lappeenranta Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Lappeenranta uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Lappeenranta Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Lappeenranta şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Lappeenranta şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Lappeenranta yakınındaki havaalanları

 Lappeenranta şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Lappeenranta Havaalanı

Adres:
FIN-53600 Lappeenranta,
FINLAND

Telefon:+358 (0)5 6806300

 Konum Bilgileri

Boylam:28° 9' 24'' E
Enlem:61° 2' 45'' N
IATA kodu:LPP
ICAO kodu:EFLP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.