Harita

 Liverpool Havaalanı

Liverpool Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Liverpool Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Liverpool Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Liverpool Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Liverpool Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Liverpool havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Liverpool havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Liverpool Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Liverpool Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Liverpool Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Liverpool uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Liverpool Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Liverpool şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Liverpool şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Liverpool yakınındaki havaalanları

 Liverpool şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Liverpool Havaalanı

Adres:
Liverpool John Lennon Airport,
Liverpool L24 1YD,
UNITED KINGDOM

Telefon:+44 (0)871 521 8484
Faks:+44 (0)151 907 1620

Web Sitesi:

Sahibi:
Liverpool Airport Ltd

 Konum Bilgileri

Boylam:2° 52' 0'' W
Enlem:53° 20' 17'' N
IATA kodu:LPL
ICAO kodu:EGGP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.