Harita

 Lagos Havaalanı

Lagos Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Lagos Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Lagos Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Lagos Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Lagos Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Lagos havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Lagos havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Lagos Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Lagos Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Lagos Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Lagos uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Lagos Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Lagos şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Lagos şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Lagos yakınındaki havaalanları

 Lagos şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Lagos Havaalanı

Adres:
PO Box 21084,
Ikeja,
Lagos,
01,
NIGERIA,
Murtala Muhammed Airport,
Ikeja,
Lagos,
01,
NIGERIA

Telefon:+234 (0)1 4933385

 Konum Bilgileri

Boylam:3° 19' 35'' E
Enlem:6° 35' 20'' N
IATA kodu:LOS
ICAO kodu:DNMM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.