Harita

 Longana Havaalanı

Longana Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Longana Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Longana Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Longana Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Longana Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Longana havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Longana havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Longana Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Longana Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Longana Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Longana uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Longana Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Longana şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Longana şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Longana yakınındaki havaalanları

 Longana şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:167° 58' 0'' E
Enlem:15° 19' 0'' S
IATA kodu:LOD
ICAO kodu:NVSG

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.