Harita

 Lampedusa Havaalanı

Lampedusa Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Lampedusa Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Lampedusa Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Lampedusa Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Lampedusa Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Lampedusa havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Lampedusa havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Lampedusa Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Lampedusa Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Lampedusa Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Lampedusa uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Lampedusa Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Lampedusa şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Lampedusa şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Lampedusa yakınındaki havaalanları

 Lampedusa şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Lampedusa Havaalanı

Adres:
Aeroporto "Falcone e Borsellino",
90045 Cinisi (Palermo),
IATLY

Telefon:+39 (0)91 7020619
Faks:+39 (0)91 591023

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:12° 37' 0'' E
Enlem:35° 30' 0'' N
IATA kodu:LMP
ICAO kodu:LICD

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.