Harita

 Limbang Havaalanı

Limbang Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Limbang Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Limbang Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Limbang Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Limbang Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Limbang havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Limbang havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Limbang Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Limbang Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Limbang Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Limbang uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Limbang Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Limbang şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Limbang şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Limbang yakınındaki havaalanları

 Limbang şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:115° 0' 36'' E
Enlem:4° 48' 29'' N
IATA kodu:LMN
ICAO kodu:WBGJ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.