Harita

 Lulea Kallax Havaalanı

Lulea Kallax Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Lulea Kallax Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Lulea Kallax Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Lulea Kallax Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Lulea Kallax Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Lulea Kallax havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Lulea Kallax havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Lulea Kallax Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Lulea Kallax Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Lulea Kallax Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Lulea Kallax uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Lulea Kallax Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Lulea Kallax şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Lulea Kallax şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Lulea Kallax yakınındaki havaalanları

 Lulea Kallax şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Lulea Kallax Havaalanı

Adres:
Luleå Airport,
Flygstationsvägen 4,
972 54 Lul,
Sverige

Telefon:0920-24 49 00
Faks:0920-24 49 06

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:22° 7' 40'' E
Enlem:65° 32' 40'' N
IATA kodu:LLA
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.