Harita

 Ljubljana Havaalanı

Ljubljana Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Ljubljana Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Ljubljana Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Ljubljana Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Ljubljana Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Ljubljana havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Ljubljana havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Ljubljana Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Ljubljana Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Ljubljana Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Ljubljana uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Ljubljana Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Ljubljana şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Ljubljana şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Ljubljana yakınındaki havaalanları

 Ljubljana şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Ljubljana Havaalanı

Adres:
PO Box 10,
Aerodrom Ljubljana D D,
SI-4210 Brnik-Aerodrom,
SLOVENIA

Telefon:+386 (0)4 2061981

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:14° 27' 38'' E
Enlem:46° 13' 28'' N
IATA kodu:LJU
ICAO kodu:LJLJ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.