Harita

 Likoma Island Havaalanı

Likoma Island Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Likoma Island Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Likoma Island Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Likoma Island Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Likoma Island Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Likoma Island havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Likoma Island havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Likoma Island Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Likoma Island Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Likoma Island Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Likoma Island uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Likoma Island Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Likoma Island şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Likoma Island şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Likoma Island yakınındaki havaalanları

 Likoma Island şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:34° 43' 59'' E
Enlem:12° 4' 59'' S
IATA kodu:LIX
ICAO kodu:FWLK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.