Harita

 Milano Linate Havaalanı

Milano Linate Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Milano Linate Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Milano Linate Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Milano Linate Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Milano Linate Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Milano Linate havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Milano Linate havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Milano Linate Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Milano Linate Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Milano Linate Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Milano Linate uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Milano Linate Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Milano şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Milano şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Milano Linate yakınındaki havaalanları

 Milano Linate şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Milano Linate Havaalanı

Adres:
Società Esercizi Aeroportuali,
I-20090 Linate Aeropuerto,
MI,
ITALY

Telefon:+39 (0)2 74851
Faks:+39 (0)2 74852030

Web Sitesi:

Sahibi:
Società Esercizi Aeroportuali S.p.A.

 Konum Bilgileri

Boylam:9° 16' 40'' E
Enlem:45° 26' 30'' N
IATA kodu:LIN
ICAO kodu:LIML

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.