Harita

 Lille Havaalanı

Lille Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Lille Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Lille Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Lille Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Lille Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Lille havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Lille havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Lille Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Lille Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Lille Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Lille uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Lille Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Lille şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Lille şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Lille yakınındaki havaalanları

 Lille şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Lille Havaalanı

Adres:
PO Box 227,
F-59812 Lesquin Cedex,
FRANCE

Telefon:+33 (0)3 20496747
Faks:+33 (0)3 20496810

Web Sitesi:

Sahibi:
Chambre de commerce et d'industrie du Grand Lille

 Konum Bilgileri

Boylam:3° 5' 17'' E
Enlem:50° 33' 51'' N
IATA kodu:LIL
ICAO kodu:LFQQ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.