Harita

 Langkawi Havaalanı

Langkawi Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Langkawi Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Langkawi Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Langkawi Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Langkawi Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Langkawi havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Langkawi havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Langkawi Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Langkawi Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Langkawi Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Langkawi uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Langkawi Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Langkawi şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Langkawi şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Langkawi yakınındaki havaalanları

 Langkawi şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Langkawi Havaalanı

Adres:
Pengurus Lapangan Terbang,
Malaysia Airport Berhad,
Lapangan Terbang Antarabangsa Langkawi,
07100 Padang Mat Sirat,
MALAYSIA

Telefon:+60 (0)4 9551311

 Konum Bilgileri

Boylam:99° 43' 59'' E
Enlem:6° 19' 59'' N
IATA kodu:LGK
ICAO kodu:WMKL

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.