Harita

 Leipzig Havaalanı

Leipzig Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Leipzig Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Leipzig Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Leipzig Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Leipzig Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Leipzig havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Leipzig havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Leipzig Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Leipzig Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Leipzig Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Leipzig uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Leipzig Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Leipzig şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Leipzig şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Leipzig yakınındaki havaalanları

 Leipzig şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Leipzig Havaalanı

Adres:
PO Box 1,
D-04029 Leipzig,
GERMANY

Telefon:49 341 224-1155

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:12° 13' 59'' E
Enlem:51° 25' 0'' N
IATA kodu:LEJ
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.