Harita

 Longyan Havaalanı

Longyan Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Longyan Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Longyan Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Longyan Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Longyan Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Longyan havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Longyan havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Longyan Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Longyan Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Longyan Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Longyan uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Longyan Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Longyan şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Longyan şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Longyan yakınındaki havaalanları

 Longyan şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:116° 44' 44'' E
Enlem:25° 40' 32'' N
IATA kodu:LCX
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.