Harita

 Larnaka Havaalanı

Larnaka Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Larnaka Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Larnaka Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Larnaka Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Larnaka Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Larnaka havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Larnaka havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Larnaka Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Larnaka Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Larnaka Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Larnaka uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Larnaka Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Larnaka şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Larnaka şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Larnaka yakınındaki havaalanları

 Larnaka şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Larnaka Havaalanı

Adres:
Hermes Airports Ltd,
Larnaca Airport,
Larnaca 6650,
CYPRUS

Telefon:+357 (0)2481 6418

 Konum Bilgileri

Boylam:33° 37' 50'' E
Enlem:34° 52' 40'' N
IATA kodu:LCA
ICAO kodu:LCLK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.