Harita

 Labuan Havaalanı

Labuan Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Labuan Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Labuan Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Labuan Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Labuan Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Labuan havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Labuan havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Labuan Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Labuan Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Labuan Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Labuan uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Labuan Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Labuan şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Labuan şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Labuan yakınındaki havaalanları

 Labuan şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Labuan Havaalanı

Adres:
Pengurus Lapangan Terbang Labuan,
Malaysia Airport Berhad,
Bangunan Term.,
Lapangan Terbang,
Jalan OKK Abdullah,
80715 Peti Surat 80589,
WP Labuan,
MALAYSIA

Telefon:+60 (0)87 415070

 Konum Bilgileri

Boylam:115° 14' 53'' E
Enlem:5° 18' 2'' N
IATA kodu:LBU
ICAO kodu:WBKL

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.