Harita

 Leeds Bradford Havaalanı

Leeds Bradford Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Leeds Bradford Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Leeds Bradford Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Leeds Bradford Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Leeds Bradford Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Leeds Bradford havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Leeds Bradford havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Leeds Bradford Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Leeds Bradford Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Leeds Bradford Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Leeds Bradford uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Leeds Bradford Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Leeds şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Leeds şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Leeds Bradford yakınındaki havaalanları

 Leeds Bradford şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Leeds Bradford Havaalanı

Adres:
Leeds,
LS19 7TU,
UNITED KINGDOM

Telefon:+44 (0)113 2509696
Faks:+44 (0)113 2505426

Web Sitesi:

Sahibi:
Leeds Bradford International Airport Limited

 Konum Bilgileri

Boylam:1° 39' 16'' W
Enlem:53° 51' 55'' N
IATA kodu:LBA
ICAO kodu:EGNM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.