Harita

 Lannion Havaalanı

Lannion Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Lannion Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Lannion Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Lannion Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Lannion Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Lannion havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Lannion havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Lannion Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Lannion Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Lannion Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Lannion uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Lannion Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Lannion şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Lannion şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Lannion yakınındaki havaalanları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Lannion Havaalanı

Adres:
Cote de Granit,
Avenue Pierre Marzin,
F-22300 Lannion,
FRANCE

Telefon:+33 (0)2 96058290
Faks:+33 (0)2 96058299

Web Sitesi:

Sahibi:
Syndicat Intercommunal de l'aéroportt de Lannion – Côte de Granit

 Konum Bilgileri

Boylam:3° 28' 31'' W
Enlem:48° 45' 18'' N
IATA kodu:LAI
ICAO kodu:LFRO

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.