Harita

 Meis Havaalanı

Meis Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Meis Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Meis Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Meis Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Meis Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Meis havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Meis havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Meis Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Meis Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Meis Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Meis uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Meis Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Meis şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Meis şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Meis yakınındaki havaalanları

 Meis şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Meis Havaalanı

Adres:
85111 Megisti Kastelorizo,
GREECE

Telefon:+30 (0)22460 49250
Faks:+30 (0)22460 49250

Web Sitesi:

Sahibi:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:29° 34' 35'' E
Enlem:36° 8' 29'' N
IATA kodu:KZS
ICAO kodu:LGKJ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.