Harita

 Kazan Havaalanı

Kazan Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kazan Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kazan Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kazan Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kazan Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kazan havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kazan havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kazan Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kazan Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kazan Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kazan uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kazan Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kazan şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kazan şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kazan yakınındaki havaalanları

 Kazan şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kazan Havaalanı

Adres:
420017 Kazan,
Tartarstan,
RUSSIA

Telefon:(843)267-88-07
Faks:(843) 2659162

Web Sitesi:

Sahibi:
ОАО "Международный аэропорт Казань"

 Konum Bilgileri

Boylam:49° 16' 43'' E
Enlem:55° 36' 22'' N
IATA kodu:KZN
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.