Harita

 Konya Havaalanı

Konya Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Konya Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Konya Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Konya Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Konya Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Konya havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Konya havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Konya Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Konya Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Konya Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Konya uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Konya Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Konya şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Konya şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Konya yakınındaki havaalanları

 Konya şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Konya Havaalanı

Adres:
Konya,
TURKEY

Telefon:+90 (0)332 2391343
Faks:+90 (0)332 2391341

Web Sitesi:

Sahibi:
DHMİ (State Airports Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:32° 33' 43'' E
Enlem:37° 58' 45'' N
IATA kodu:KYA
ICAO kodu:LTAN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.