Harita

 Gwangju Havaalanı

Gwangju Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Gwangju Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Gwangju Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Gwangju Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Gwangju Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Gwangju havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Gwangju havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Gwangju Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Gwangju Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Gwangju Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Gwangju uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Gwangju Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Gwangju şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Gwangju şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Gwangju yakınındaki havaalanları

 Gwangju şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Gwangju Havaalanı

Adres:
740-1 Sinchon-dong,
Gwangsan-gu,
Gwangju City,
REPUBLIC OF KOREA

Telefon:062-940-0214

Web Sitesi:

Sahibi:
한국공항공사

 Konum Bilgileri

Boylam:126° 48' 38'' E
Enlem:35° 7' 23'' N
IATA kodu:KWJ
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.