Harita

 Kuopio Havaalanı

Kuopio Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kuopio Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kuopio Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kuopio Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kuopio Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kuopio havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kuopio havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kuopio Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kuopio Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kuopio Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kuopio uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kuopio Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kuopio şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kuopio şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kuopio yakınındaki havaalanları

 Kuopio şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kuopio Havaalanı

Adres:
Lentokentantie 275,
FIN-70900 Toivala,
FINLAND

Telefon:+358 (0)17 5807211
Faks:+358 (0)17 5807299

Web Sitesi:

Sahibi:
Finavia

 Konum Bilgileri

Boylam:27° 47' 53'' E
Enlem:63° 0' 20'' N
IATA kodu:KUO
ICAO kodu:EFKU

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.