Harita

 Kaunas Havaalanı

Kaunas Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kaunas Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kaunas Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kaunas Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kaunas Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kaunas havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kaunas havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kaunas Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kaunas Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kaunas Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kaunas uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kaunas Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kaunas şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kaunas şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kaunas yakınındaki havaalanları

 Kaunas şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kaunas Havaalanı

Adres:
Karmelava,
LT-54460 Kaunas District,
LITHUANIA

Telefon:+370 (0)37 399307
Faks:+370 (0)37 399350

Web Sitesi:

Sahibi:
State Enterprise KAUNAS AIRPORT

 Konum Bilgileri

Boylam:24° 5' 5'' E
Enlem:54° 57' 50'' N
IATA kodu:KUN
ICAO kodu:EYKA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.